درباره ما

آسانسور و پله برقی سانیو

کمپانی آسانسور و پله برقی (SANYO ZHUHAI) با بیش از 20 سال سابقه در صنعت آسانسور و پله برقی یکی از محبوبترین مارک های تجاری در سراسر جهان محسوب میگردد.

کمپانی سانیو

خدمات پس از فروش ما شامل قطعات یدکی اصلی تا 10 سال پس از تحویل و راه اندازی آسانسور و پله برقی می باشد.

کمپانی سانیو با تولید 18 مدل آسانسور در انواع مسافربر، باربر، شیشه ای، ویلایی، خودروبر و بیمارستانی و انواع پله برقی و پیاده روی متحرک هر سلیقه ای را می تواند راضی کند.


شهرت کمپانی آسانسور و پله برقی سانیو

بدلیل تولید محصولاتی با کیفیت، ممتاز، دوام عالی و قیمت های مناسب صرفه جویی چشمگیر در مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست همواره مورد توجه طراحان برجسته، مهندسان و کارفرمایان در سراسر جهان بوده است. تیم های کارشناسی کارآزموده، طراحان حاذق، مهندسان و تکنسین های با تجارب ارزشمند گروه بازرگانی سانیو برای همکاری با شما در آمادگی کامل می باشند.
خدمات پس از فروش ما شامل قطعات یدکی اصلی تا 10 سال پس از تحویل و راه اندازی آسانسور و پله برقی می باشد. آسانسور و پله برقی سانیو در ایران توسط مهندسان و کارشناسان آرمان صنعت آرکا، نماینده انحصاری (SANYO) در ایران پشتیبانی فنی می گردد.

آسانسور و پله برقی سانیو

کمپانی آسانسور و پله برقی (SANYO ZHUHAI) با بیش از 20 سال سابقه در صنعت آسانسور و پله برقی یکی از محبوبترین مارک های تجاری در سراسر جهان محصوب میگردد.


دفاتر نمایندگی شرکت سانیو در برخی کشورهای دیگرمانند : ماکائو، هنگ کنگ، سنگاپور، ونکوور، تورنتو، سیدنی، عربستان، قطر، امارات متحده عربی نیز تاسیس گردیده است.
شرکت سانیو بدلیل کیفیت محصولات منحصر بفرد، تنوع محصولات و ارائه کاملترین سرویس فنی برای محصولات تولیدی خود موفق به اخذ 3 جایزه ممتاز از جمله جایزه مشهورترین برند تولیدی، برای درک و پاسخگویی به نیازهای مشتریان جایزه بین المللی مشتری مداری و جایزه پر افتخار 10 برند برتر تولید آسانسور و پله برقی در کشور چین برای پایبندی به کیفیت گردیده است.
کمپانی سانیو با تولید 18 مدل آسانسور در انواع مسافربر، باربر، شیشه ای، ویلایی، خودروبر و بیمارستانی و انواع پله برقی و پیاده روی متحرک هر سلیقه ای را می تواند راضی کند.

آرمان صنعت آرکا

در زمینه مهندسی، مشاوره، نظارت و سرمایه گزاری در بخش های صنعتی و تجارت با برخورداری از متخصصین و مشاورین مجرب و کارآزموده و سرمایه گذاران ایرانی و کمپانی های خارجی به منظور رفع و تامین نیاز صنعتگران محترم تاسیس گردیده، تا بتواند نیازهای جامعه صنعتی امروز را به نحو قابل شایسته ای با افتخار تامین نماید.یکی از بارزترین و شاخص ترین فعالیت آرمان صنعت آرکا در زمینه آسانسور و پله برقی با برند سانیو تحت لیسانس کشور ژاپن می باشد.
که این شرکت افتخار داشتن نمایندگی انحصاری آسانسور و پله برقی سانیو از کشور ژاپن را دارا می باشد.